Evlilik teklifinizi çok özel bir yerde yapabilirsiniz…

Her gelin adayı romantik bir evlilik teklifini hayal eder. Her damat adayı da edeceği teklifin herkesinkinden farklı ve unutulmaz olmasını ister. Eğer siz de sevdiğiniz kadına ömür boyu birlikte olmayı teklif ederken çok romantik bir ambians yaratmayı düşünüyorsanız, biz size yardımcı olabiliriz. Bunu çok kereler yaptık. Evlilik teklifinin özel olması demek evlilik için atılan ilk adımın özel olması anlamına gelir. Bu nedenle evlilik teklifini yapmadan önce iyice düşünmeli size ve sevdiğiniz kadına en uygun olan şartları yaratmalısınız. Böylece ilerde geçmişe dönüp baktığınızda o anı hiç unutmazsınız. Sizin için o anları unutulmaz kılmayı en iyi biz biliriz.

Ona unutulmaz bir doğum günü sürprizi mi hazırlamak istiyorsunuz? Pasta ve oda süslemesi…  O zaman siz detaylarla zaman kaybetmeyin, her şeyi bize bırakın. Pastayı biz alalım, süslemeyi biz yapalım. Unutulmaz bir doğum gününün ardında  kahvaltı servisinizi odaya yapalım..

Sizin ve misafirlerinizin hafızalarından silinmeyecek kusursuz bir akşam… Nişan geceniz… Bu unutulmaz gecede de Sarissa Hotel sizlerin yanında.

Farklı menü alternatifleri,  Özel nişan pastası, Bay -Bayan Kuaför hizmeti, Otopark hizmeti, Nişan günü günlük kullanım için ücretsiz oda, Nişana katılacak konuklara özel indirim uygulanan odalar, Dekorasyon, süsleme, ve video & fotoğrafçılık hizmeti ve tüm detaylar.

Aslında yaşadığımız her gün özeldir.Siz de sevdiklerinizle beraber size özel bir hafta sonu geçirmek isterseniz size özel tekliflerimiz için bizi arayın…

Sarissa Hotel